Експерт розповів, про що кремлівська пропаганда ніколи не розповість росіянам

Російські пропагандисти розкажуть про те, що у ЗСУ в результаті “провального” наступу більше 50% втрат, знищені всі танки Leopard 2, Київ в паніці, у Байдена істерика.

Російські пропагандистські ресурси і “експерти” зараз переконують громадян РФ, що “наступ” ВСУ проходить в зоні, поза основною лінією оборони російської армії.

Про це повідомив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко. “І це правда. Але є нюанс”, – прокоментував він дії російської пропаганди. Він пояснив, що та зона де зараз ЗСУ проводить розвідку боєм/оперативну розвідку/глибинну розвідку – це операційна зона. “Вона призначена для гальмування просування основних сил противника і, по можливості, їх повної зупинки. Саме там зосереджені основні мінно-фугасні загородження і секрети”, – розповів експерт.

“Російські пропагандисти говорять правду – це не основна лінія оборони, але і наступ ЗСУ ще навіть не починали, а проводять зовсім інші заходи”, – підкреслив Коваленко.

Велика вода змила першу лінію оборони окупантів: як це вплине на контрнаступ ЗСУ-Мусієнко

При цьому, він зазначив, що сили окупантів з Херсонської області стали стягувати в трикутник Токмак-Василівка-Мелітополь, для зміцнення третьої лінії.

Коваленко висловив думку, що у окупантів у всій зоні бойових дій, найбільш проблематичне угруповання в Херсонській і Запорізькій областях. Там у окупантів відсутня повна штатна комплектація технікою підрозділів. Також окупантам не вистачає людей, щоб заповнити всі лінії оборони.

“У той час як ЗСУ всерйоз ще нічого не починали і використовують підрозділи обмеженого функціоналу, окупанти змушені вже вводити в дію свої резерви з 2-ї і 3-ї лінії!”,- підкреслив експерт.

Після пояснення цих нюансів аналітик зазначив, що російським громадянам їх, звичайно, не розкажуть. “Вони розкажуть про те, що в української армії в результаті “провального” наступу більше 50% втрат всього особового складу, знищені всі танки Leopard 2, Київ у паніці, в Байдена істерика…”,- спрогнозував Коваленко.

“Ми знаходимося на порозі великих подій і в той час, як ЗСУ оперує силами рівня розвідбатів, наш ворог гарячково стягує по засіках залишки морпіхів, які ніколи не бачили моря”, – підсумував експерт.

Контрнаступ ВСУ

В інформаційному просторі в останні кілька тижнів все частіше почали обговорювати тему контрнаступу. Один з ключових союзників Києва – США оголосили, що зробили все можливе, щоб підготувати ЗСУ до контрнаступу. 

При цьому, кілька днів тому заступник міністра обророни Ганна Маляр заявила, що ніхто оголошувати початок операції не буде. Тоді ж секретар РНБО Олексій Данілов додав, що коли почнеться контрнаступ зрозуміють всі.