З Донецька вийшли війська РФ: Світан сказав, де розташувалися (відео)

Під Донецьком ворог проводить досить потужні контратаки, зазначив експерт.

З тимчасово окупованого Донецька вийшли війська РФ і розташувалися по напівпериметру міста.

Супротивник знаходиться біля міста, контратакує й намагається вести наступальні дії, розповів військовий експерт Роман Світан російській журналістці Юлії Латиніній. За його словами, ворогові раніше вистачало сил для того, щоб “проявляти активність” в районі Донецька і при цьому в самому місті залишати війська.

“Донецьк зараз порожній знову, до речі. Знову Донецьк порожній. З Донецька вийшли всі війська і розташувалися зараз… по півпериметру Донецька. В основному, – це в районі Авдіївки, Красногорівки та Мар’їнки. І там також намагаються наступати… – під Мар’їнкою, на Авдіївці намагаються контратакувати”, – зазначив співрозмовник.

Світан підкреслив, що українські воїни атакують, а противники контратакують. “…там досить потужні таки контратаки, вони ще можуть їх організовувати… раніше їм вистачало сил проводити наступальні операції по периметру Донецька, і Донецьк був… повний від російських військ, а зараз він реально порожній. Зараз всі війська залучені до контратак і наступальних операцій у районі Донецька…”, – додав експерт.

Ситуація на Донбасі – сьогодні це варто знати

Вранці 12 червня Генштаб Збройних сил України повідомив, що росіяни атакували наших воїнів на Бахмутському, Лиманському, Мар’їнському, Лиманській та Авдіївській напрямках і зазнали поразок.

Варто зазначити, що у червні від окупантів в Донецькій області звільнено цілу низку населених пунктів – Сторожове, Макарівка, Благодатне і Нескучне. Крім того, деокуповано село, розташоване в Запорізькій області, – Новодарівка.