Окупанти розстріляли цивільний автомобіль на Херсонщині: серед загиблих дитина

Загалом на сьогодні в Україні внаслідок збройної агресії РФ загинули 489 дітей та понад 1026 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Окупанти розстріляли цивільний автомобіль на Херсонщині, у якому їхали батько та неповнолітній син. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

“17 червня дорогою від м. Олешки до с. Саги Херсонської області ворог обстріляв цивільний автомобіль, в якому перебували батько та 15-річний син. Вони загинули”, – зазначається у повідомленні.

Також протягом доби внаслідок обстрілу окупантами смт Козацьке Херсонської області поранено 17-річного хлопця, у м. Костянтинівка Донецької області зазнала поранень 9-річна дівчинка.

Спецпризначенці змогли евакуювати херсонців з окупованої території

Загалом, станом на ранок 18 червня 2023 року більше ніж 1515 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 489 дітей загинули та понад 1026 отримали поранення різного ступеня важкості.

Ці цифри не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 465, Харківській – 284, Київській – 129, Херсонській – 113, Запорізькій – 91, Миколаївській – 89, Дніпропетровській – 81, Чернігівській – 71, Луганській – 67.

Окупанти обстрілюють цивільних

Раніше повідомлялося, що окупанти влучили ракетою у цивільний автомобіль на Харківщині, загинули всі чотири пасажири.

А минулого тижня окупанти обстріляли човен з цивільними, які евакуювалися з  лівого берега Херсонщини. Загарбники відкрили вогонь у спини цивільних. В результаті загинули три людини, постраждали більше 10, серед них двоє правоохоронців.