Партизани розповіли про ситуацію в Криму: нелояльне до РФ населення, перекидання техніки (фото)

Супротивникам у Криму не сховатися від партизанів, зазначили в “АТЕШ”.

У тимчасово захопленому Криму населення нелояльне до російських окупантів.

У партизанському русі “АТЕШ” написали, що росіянам не сховатися від його членів. У русі зазначили, що спостерігають за переміщенням ворожої техніки в Криму. “Фіксуємо чотири тягачі, що буксирують гусеничну техніку з боку Керченського мосту”, – наголошується у повідомленні.

За даними партизанів, імовірно, ворог перекидає техніку в бік фронту. “Від нас росіянам не сховатися. Неможливо утримати територію, що до тебе нелояльна. Велика кількість агентів і інформаторів в наших лавах підтверджує це”, – додали в русі.

У Криму вибухнуло авто зі зрадником України

Цікаві Кримські новини – сьогодні це варто знати

РФ перетворила курортний Крим на військову базу, і супротивники вже окопалися на півострові. Вороги створили численні лінії оборони від адмінкордону до Джанкоя.

Варто зазначити, що Україна збирається силою повернути під свій контроль території, які захопили росіяни. До повномасштабного вторгнення Росії в Україну Київ сподівався деокупувати півострів політико-дипломатичним шляхом.

У середині червня генерал і колишній командувач Сухопутних військ США в Європі Бен Годжес говорив, що Україна вже знаходиться на шляху до звільнення півострова.