Підвищили готовність військ: у Білорусі злякалися знищення авіації РФ у Брянській області

Лукашенко наголосив, що обстановка зараз не критична, але є фактори, що насторожують, тому війська перевели у ступінь готовності номер один.

 

Білорусь уже кілька діб зберігає підвищену боєздатність військ. Це пов’язано зі знищенням авіації росіян у Брянській області.

 

Про це заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає “БелТА”.

 

За словами диктатора, йому доповіли, що після інцидентів у суботу, 13 травня, війська перевели у ступінь готовності номер один. Він додав, що “обстановка зараз не критична, але є фактори, що насторожують”.

 

“Три доби після подій поряд з нами. Я маю на увазі в Брянській області, коли було збито чотири повітряні судна. Ми змушені були на це реагувати. З того часу ми перебуваємо в більш підвищеній готовності – наші війська. Тому мене цікавить обстановка навколо країни. І, звісно, напрями та перспективи розвитку цієї обстановки”, – заявив Лукашенко.

 

Варто зауважити, що сьогодні, 15 травня, диктатор перебуває у центральному командному пункті ВПС та військ ППО.

 

Нагадаємо, у суботу, 13 травня, на території Брянської області РФ впало два вертольоти Мі-8 та літаки Су-34 та Су-35, внаслідок аварій загинули 9 російських льотчиків. Офіційно ж Росія не назвала причини масових катастроф бойової авіаційної.