У соцмережах з’явилася інформація про ліквідацію в Запорізькій області правої руки Кадирова

Зазначається, що тіла ліквідованих “кадирівців” вивозили вертольотами.

Український військовий повідомив, що ліквідовано соратника ватажка Чечні Рамзана Кадирова. Зазначається, що Адам Делімханов з “кадирівцями” перебував у Запорізькій області.

“Соратник Кадирова Делімханов – мінус. Задвухсотили… я вже писав, що розвідка ССО підрозділ “Бандерлоги” дуже круті. Так тримайте від хлопців неймовірну новину. Задвухсотили праву руку Кадирова в Приморську – Делімханова. Працювали саме “Бандерлоги” з групою “Горизонт”, підрозділ Фобос ОУВ Запоріжжя. З ним в Кобзон на концерт пішли інші наближені до Кадирова і ще близько двохсот особового складу”, – повідомив журналіст, політичний експерт, доброволець ЗСУ Кирило Сазонов у Facebook.

За його словами, українська розвідка займалася пошуком скупчення російської техніки та натрапили на кортеж на позашляховиках.

“Керівництво підрозділу “Ахмат”. Ну, велкам ту Юкрейн, як то кажуть. Все швидко міняємо, нова пріоритетна мета, працюємо зараз. Арта зреагувала миттєво. Поранених немає, навіть “швидка допомога” не приїхала. Всі тіла вивозили на вертольотах. Через півгодини прилетіли – 12 бортів. Щоб секрет був. Але який секрет, заради таких новин розвідники залишалися там до останнього”, – підсумував військовий.

Права рука Кадирова забив” стрілку ” Пригожину

Ситуація в Запорізькій області – останні новини

12 червня Запорізька окрема бригада територіальної оборони повідомила, що російські загарбники більше не контролюють одне з сіл у Запорізькій області. Українські захисники звільнили село Новодарівка.

Крім того, в Генштабі ЗСУ повідомили, що в Запорізькій області російські окупанти продовжують грабувати місцеве населення, використовуючи для вивезення награбованого майна військовий вантажний транспорт.